Kurumsal

Firma Hakkında Bilgiler
Biz Kimiz

Hakkımızda

Sanayileşme ile birlikte her geçen gün yatırımların artması AB uyum yasaları standardizasyonları ve mevcut tesislerin rehabilitasyonu, enerji iletim sistemleri ve ekipmanlarına olan ihtiyacı artırmaktadır.

Sektörünün öncü kuruluşlarından olan ANADOLU BİRLİK METAL her türlü tesislerdeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir.

Kaliteye ve kurumsallaşmaya verdiği önemle sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan ANADOLU BİRLİK METAL, tüketici odaklı çalışmaları doğrultusunda, müşterilerine sunduğu satış öncesi ve sonrası hizmetle, koşulsuz müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilke edinmiştir.

Teknolojisiyle, dünya ile uyuma hazır, kurumsal kimliği, bilgi birikimi ve yetişmiş profesyonel insan gücü ile sektöründe yenilikçi, güçlü, çevreye ve insana duyarlı lider şirket konumundadır. Kurumsal yönetim anlayışı, güvenilirliği, müşteri odaklı çalışma prensibiyle tedarikçilerine, müşterilerine kalıcı ve sürdürülebilir değerler katarak, onlarla beraber büyümek ANADOLU BİRLİK METAL'in felsefesi olmuştur.

Sürekli Gelişim

Gerek ürün çeşitliliği konusunda gereksede beklenen ürün kalitesini geliştirme konusunda kendini gün geçtikçe yenilene bir firma olan ABM, sektörde aranan bir markadır.

İş Deneyimi

ABM; bilgi ve tecrübesi ile sürekli, güvenilir, kalıcı hizmetler üretmeyi ilke edinmiştir. Bu anlayışı ile ileri teknoloji gerektiren yapılara yönelik özel ürünler üretme kapasitesindedir.

Uzman Kadro

ABM; pazar taleplerini karşılamak için deneyimli ve eğitimli personeli ile birlikte, satış sonrası da dahil olmak üzere müşteri memnuniyeti için çaba sarfeder.

Kalite Politikamız ve Belgeler

ABM "toplam kalite yönetiminin" bir takım çalışması olduğunun bilincindedir ve bu anlamda üst yönetimden en alt birimdeki çalışanına, tedarikçilerine kadar bu anlayışı benimsemektedir. Bu sistem doğrultusunda ISO 9001 yönetim sistem standartlarının gereklerini yerine getirmeyi ve hedeflerin etkinliğini sürekli geliştirmeyi taahhüt eder.

Sürekli gelişim hedefi gözeten ABM kaynakları etkin kullanan, çevre ve insan sağlığına saygı duyan, müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu hizmet anlayışıyla pazardaki etkinliğini artıran bir kuruluştur.

TSE Belgesi

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2005 Belgesi

Kalite Belgeleri

Yerli Malı Belgesi

Kalite Belgeleri